Two Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

КАРТА НА ФОРУМА
КАРТА НА ФОРУМА
Latest topics
» To greet the present is to part with the past and future.
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyВто Яну 16, 2018 10:52 pm by Rey

» Отсъствия!
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyНед Яну 14, 2018 12:03 pm by Charlotte Branner

» Предложения за ликове
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyНед Яну 14, 2018 9:40 am by Колобър Чакар

» Dilraba Dilmurat | asian
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyПет Яну 05, 2018 12:25 pm by whisperss

» Tang Yan | asian
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyПет Яну 05, 2018 11:54 am by whisperss

» FACE CALM HELP & GIF HUNTS
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyПет Яну 05, 2018 11:08 am by whisperss

» HAPPY NEW YEAR! 新年快乐!ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyНед Дек 31, 2017 11:31 pm by whisperss

» ВАЖНО!
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyПет Дек 29, 2017 9:46 pm by whisperss

» Описание на групите!!!
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens EmptyПет Дек 29, 2017 1:29 pm by whisperss

класация
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Нед Юли 09, 2017 9:19 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Look at me tell me what you see? Vanity pictures in magazines, movie screens. Vanity there is a camera, so many beauty queens

2 posters

Go down

Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens Empty Look at me tell me what you see? Vanity pictures in magazines, movie screens. Vanity there is a camera, so many beauty queens

Писане by Katalina ♥ Чет Сеп 22, 2016 9:06 pm

Katalina Baltimore | 25 | Hybrid - Vampire with angel wings | Candice Swanepoel | Има салон за рокли и одежди в кралство Удзин |
Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens Tumblr_inline_n10x5oNVyP1syhljhLook at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens Tumblr_inline_n10xacTDTq1syhljh

- По бързо глупави момичета! - Изкрещя Каталина и гледаше младите момичета които шиеха красив и нежен копринен плат. - Роклята трябваше да е готова още онзи ден! Работете по бързо!
Блондинката се завъртя на пръсти и излезе от залата оставяйки единствено шума от полите на роклята й да я следва. Нервите.. Това беше единственият проблем който, все още не можеше да овладее. Вече, имаше красив пръстен който, да я предпазва от слънцето и криеше крилете си от хората, за да не й счупят понеже веднъж счупеха ли се Кат знаеше, че това ще е завинаги. Това все, бяха черти на нейната странност и необичайност. А това беше само хубавата й страна.  А за лошата да не говорим. - Трудният за контролиране гняв, неутолимата жажда за кръв, крехките крила единственото нещо което я свързваше с красивите ангелски създания които се свързваха с добротата. А забавленията как ги обичаше. Без значение, дали са с мъже или жени.
***
Каталина стоеше пред ниската брюнетка и стягаше корсета й с лекота. Завърза копринените ленти и се усмихна доволно. Отдръпна се от клиентката си и посочи леко с ръка към огледалото с цял ръст в другия край на залата.
- Е харесва ли ви госпожице?
- Да хубава е. Обожавам този нюанс на синьото. - Момичето се завъртя леко и не откъсваше поглед от изражението си. - Колко ще ми струва?
- Обичайното. - засмя се блондинката и се приближи към клиентката си. Прокара пръсти по ръба на деколкото й и го дръпна леко надолу. - Така е по добре.
- Убедена съм, че ти харесва. - засмя се кокетно момичето, остави дължимото на дървената масичка и излезе от залата.
***
- Г-це Балтимор сигурна ли сте, че искате да излезе по това време? - младото тъмнокосо момиче гледаше към блондинката която се обличаше с красива черна рокля. - Някой може да ви нападне.
- Спри да се тревожиш Милдрет и стегнни по силно корсета ми!
- Но вие няма да можете да дишате!
- Стягай и не се притеснявай за мен. - Изръмжа блондинката и стисна устни.
Щом всичко беше както тя искаше, просто все малките черни дантелени ръкави и излезе от салона си. Вървеше бавно и се наслаждаваше на нощта и хората около себе си. Главно мъже в този късен час. Час идеален за нейният глад Не беше трудно да намери достатъчно пиян мъж, който да омая с дългите си руси, невинните сини очи и тяло. Може би щеше да го остави да се позабавляват преди да впие зъбки в шията му, но не и тази вечер. Гладът който, изпитваше беше твърде силен и не можеше да го притъпи дори и с хубаво питие. Още щом се усамотиха притисна устни към вратът му за уж една невинна целувка която завърши с силно ухапване и тогава горещата и сладка кръв потече в гърлото й.
Няколко минути по късно, го пусна настрани и избърса кръвта по устните си в малката копринена кърпичка. Погледна към мъжът, който беше изпаднал в безсъзнание и се усмихна леко.
- Благодаря ти скъпи..
Допълнително:
♠ Баща й е бил ангел но е умрял преди няколко години оставяйки я сама.
♠ Каталина не знае нищо за майка си, знае единствено, че е изчезнала след раждането й.
♠ Изкарва прехраната си с малкото но добре развиващото се ателие
♠ Пръстена който я предпазва от слънцето всъщност е бил на баща й
♠ Обича да се забавлява и не го крие
Katalina ♥
Katalina ♥

Брой мнения : 2
Join date : 22.09.2016

Върнете се в началото Go down

Look at me tell me what you see?  Vanity pictures in magazines, movie screens.  Vanity there is a camera, so many beauty queens Empty Re: Look at me tell me what you see? Vanity pictures in magazines, movie screens. Vanity there is a camera, so many beauty queens

Писане by whisperss Чет Сеп 22, 2016 10:26 pm

Такам, само няколко дребни забележки, които може да оправиш, и ще те одобря.

1. Ателиета няма, всичко са сергии, при това никой, освен ако не живее в двореца, при Императора, не може да е богаташ (за всички кралства се отнася това). Така че те съветвам да не изкарваш героя си като подобие на принцеса,която живее в по-голям палат от Императора и има същия брой слуги.... хах, някак не върви, ако ме разбираш. Онези люде, които не са от аристокрацията, служат НА аристокрацията, така че не може да са някакви големите шефове/господари и да имат сумати пари. Просто го имай предвид. Моят съвет е да си направиш героинята личен шивач на императорското семейство например. Така хем ще се слави с честта да шие дрехите на самите владетели (император, императрица и етц), хем няма да ѝ липсват финансови средства и може и да живее в двореца, за да му е винаги под ръка. Но слуги е леко неправдоподобно да си има, наистина. хД
2. Имаш доста (елементарни) грешки в правопис и пунктуация. Да, не съм учител по български език, така че това е САМО съвет: ако искаш може да си ги поправиш, или поне да внимаваш в бъдеще. Това решение оставям на теб.
whisperss
whisperss
Admin

Местожителство : on the moon
Брой мнения : 202
Join date : 12.09.2016
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите