Two Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

КАРТА НА ФОРУМА
КАРТА НА ФОРУМА
Latest topics
» To greet the present is to part with the past and future.
stars can't shine without darkness. EmptyВто Яну 16, 2018 10:52 pm by Rey

» Отсъствия!
stars can't shine without darkness. EmptyНед Яну 14, 2018 12:03 pm by Charlotte Branner

» Предложения за ликове
stars can't shine without darkness. EmptyНед Яну 14, 2018 9:40 am by Колобър Чакар

» Dilraba Dilmurat | asian
stars can't shine without darkness. EmptyПет Яну 05, 2018 12:25 pm by whisperss

» Tang Yan | asian
stars can't shine without darkness. EmptyПет Яну 05, 2018 11:54 am by whisperss

» FACE CALM HELP & GIF HUNTS
stars can't shine without darkness. EmptyПет Яну 05, 2018 11:08 am by whisperss

» HAPPY NEW YEAR! 新年快乐!ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!
stars can't shine without darkness. EmptyНед Дек 31, 2017 11:31 pm by whisperss

» ВАЖНО!
stars can't shine without darkness. EmptyПет Дек 29, 2017 9:46 pm by whisperss

» Описание на групите!!!
stars can't shine without darkness. EmptyПет Дек 29, 2017 1:29 pm by whisperss

класация
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Нед Юли 09, 2017 9:19 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


stars can't shine without darkness.

2 posters

Go down

stars can't shine without darkness. Empty stars can't shine without darkness.

Писане by Fel Пон Сеп 19, 2016 1:06 am

stars can't shine without darkness. Tumblr_inline_nsc2p3dCy71qlt39u_500
Name: Fel
Age: 23
Status: poor citizen
Face claim: Astrid Bergès-Frisbey


Скъпа мамо,
времето тук сред живите тече толкова бавно. Чудя се същото ли е при теб? Откакто те изгубихме поставям всичко под въпрос. Дали слънцето изглежда същото за теб? Дали виждаш водата по същия начин? Въобще, каква по-точно е разликата между мястото на което сме ние и на което си ти? Знаеш, че не вярвам в Рая и в глупостите за живота след смъртта, но ето че съм хванала единствения химикал, който имам и пиша това безсмислено писмо. Може би глупавата надежда ме е накарала. Иска ми се наистина да можеш да го прочетеш. Може би самата идея, че изписвам мислите, които не смея да кажа на глас ме успокоява. Нямам представа и не ме и интересува. Единственото, което има значение е, че след като изпиша този лист ще се усмихна и някак си нещата ще станат по-леки и лесни.
Знам, че не искаше това за мен и знам, че ако беше при мен щеше да направиш всичко възможно, за да ме предпазиш да се превърна в това, което съм сега. Не станах доктор както искахме ние двете. Започнах да крада. Татко ме накара. Не му се сърди. Просто не знае как да свържем двата края, а и кражбите не са кой знае какво. Просто малко джобни от близкия супермаркет или чиста банкнота от нечий портфейл. Правим това, което винаги сме правили - оцеляваме.
Спомняш си последното ''жилище''. Изоставената сграда на ъгъла до рибния магазин. Етажа на който бяхме се срути. Подпорите бяха изгнили. Тате реши да се преместим на ново място. Мисля, че сградата преди е била мотел. Намира се в края на града и знам, че би ти харесала много, защото има от онези стари мебели подходящи за антикварен магазин. Много ми харесва там.
Напоследък сякаш парченцата живот се подреждат неусетно. Дори татко започна да се усмихва повече. Не ме е удрял от цели три дни. Имаме какво да ядем. Надявам се всичко продължи така, защото започвам да харесва здравия, чист вид на кожата ми. Без всичките синини и мръсотия по лицето ми.
Бих писала още. Бих изписала цяла тетрадка с това какъв е живота ни без теб. Колко много ни липсваш и как всичко се променя. Бих ти писала всеки ден, за да знаеш, че сме добре и не бива да се притесняваш, но за жалост имам само това парче хартия, което намерих днес на асфалта. Мястото ми свършва и затова, моля те, прости ми, че ще приключа тук и ще сложа точка, която ще спре всички онези думи, които искам не просто да ти напиша, но и да ти кажа.


Обичам те. Липсваш ми.
- Фел.
Fel
Fel
CITIZEN
CITIZEN

Брой мнения : 43
Join date : 18.09.2016

Върнете се в началото Go down

stars can't shine without darkness. Empty Re: stars can't shine without darkness.

Писане by whisperss Пон Сеп 19, 2016 1:08 am

Добре дошла!
Екипът ти желае приятно прекарване във форума!
whisperss
whisperss
Admin

Местожителство : on the moon
Брой мнения : 202
Join date : 12.09.2016
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите