Two Worlds
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

КАРТА НА ФОРУМА
КАРТА НА ФОРУМА
Latest topics
» To greet the present is to part with the past and future.
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyВто Яну 16, 2018 10:52 pm by Rey

» Отсъствия!
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyНед Яну 14, 2018 12:03 pm by Charlotte Branner

» Предложения за ликове
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyНед Яну 14, 2018 9:40 am by Колобър Чакар

» Dilraba Dilmurat | asian
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyПет Яну 05, 2018 12:25 pm by whisperss

» Tang Yan | asian
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyПет Яну 05, 2018 11:54 am by whisperss

» FACE CALM HELP & GIF HUNTS
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyПет Яну 05, 2018 11:08 am by whisperss

» HAPPY NEW YEAR! 新年快乐!ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyНед Дек 31, 2017 11:31 pm by whisperss

» ВАЖНО!
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyПет Дек 29, 2017 9:46 pm by whisperss

» Описание на групите!!!
Fly me to the moon. Let me play among the stars. EmptyПет Дек 29, 2017 1:29 pm by whisperss

класация
BGtop
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Нед Юли 09, 2017 9:19 am
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Fly me to the moon. Let me play among the stars.

2 posters

Go down

Fly me to the moon. Let me play among the stars. Empty Fly me to the moon. Let me play among the stars.

Писане by •beatrice• Сря Сеп 21, 2016 12:24 am

Fly me to the moon. Let me play among the stars. Tumblr_n4y0s5bwn21qlcqa1o1_250Fly me to the moon. Let me play among the stars. Tumblr_n4y0s5bwn21qlcqa1o5_250
Беатрис Алистър ▲ 19 ▲ аристокрация ▲ семейство: майка ѝ - херцогиня, кралски лечител; баща ѝ - херцог; по-малка сестра - херцогиня, придворна дама; втора по-малка сестра - херцогиня, придворна дама;) ▲ кралство Кейлит ▲FC: Holliday Grainger

Съсредоточи се! Не бъди глупава! Ходи изправена! Бъди сериозна!
Понякога ѝ писваше да ѝ повтарят всичко това. Тя не беше дете. Вече не. И можеше да спазва тези неща, но също така искаше да е малко по-свободна.
Майка ѝ била дъщеря на заможно аристократично семейство, а баща ѝ херцог по наследство. Било уреден брак и малко по-късно се появила Беа. Една година по-късно се появила по-малката ѝ сестра. А две години по-късно и втората ѝ сестра.
От малка ѝ повтаряха колко важно е положението на една дама. И уроците по обноски започнаха да се нижат един след друг.
Усещаше разочарованието у родителите си. Беше на деветнайсет. Крайно време, за да се омъжи, но този, който трябваше да я поиска просто не се появяваше. Баща ѝ винаги бе искал момче, но нямаше. Затова сега, трябваше да готви дъщерите си. И двете вече бяха омъжени за видни херцози и тъй като Беа остана последна велики надежди бяха положени на раменете ѝ, но желанията на баща ѝ бяха абсурдни. Искаше да я омъжи за принц. Искаше от нея да бъде кралица. Тя никога не бе виждала себе си като такава, но очевидно болните амбиции на баща ѝ чертаеха нейният образ на трона до някой бъдещ крал. Майка ѝ също споделяше желанията на баща ѝ и в съзнанието на Беа всичко това изглеждаше толкова непосилно. Дори и да бе дъщеря на майка си, която бе лекувала всяка настинка на принцове и принцеси, кралици и крале. Дори и да бе дъщеря на баща си - херцог със свое херцогство и дори една доста добра лична армия отново не виждаше как някой бъдещ принц би поискал да се омъжи за нея. И може би родителите ѝ трябваше да имат това предвид. Сестрите ѝ бяха сгодени още на по седемнадесет и имаше много кандидати за ръката на Беа през всичкото това време, но баща ѝ отказваше. Жаждата му за влас беше така силна, че заслепяваше преценката му.
- Ваше Величество. - гледаше баща си в очите докато репетираха начина по който трябваше да се представи пред принца.
Силен удар се стовари на лицето ѝ. Болка се разнесе по кожата ѝ попарвайки я. Очите ѝ започнаха да се пълнят със сълзи.
- Не смей да плачеш! - изкрещя баща ѝ и тя цялата подскочи уплашена от резкия му тон. Преглътна нервно и запремига с очи, за да прогони сълзите.
- Гледах те в очите. - изстреля сигурно и послушно като войник. Понякога наистина се чувстваше, че е част от неговата армия, а не негова дъщеря.
- Отново, Беатрис! - леденият му глас беше готов да разреже плътта ѝ. Тя просто кимна смирено и се опита да започне от начало.
- Ваше Величество. - лека усмивка, наклонена към пода глава. Всичко в нея трябваше да излъчва покорство и смиреност, но и сигурност. Никой не би искал безхарактерна жена за съпруга, но и всеки харесваше тя да се смирява с мнението на своя съпруг. И Беа се опитваше да се превърне точно в такава жена.


Последната промяна е направена от •beatrice• на Сря Сеп 21, 2016 10:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
•beatrice•
•beatrice•
NOBLE
NOBLE

Брой мнения : 34
Join date : 19.09.2016

Върнете се в началото Go down

Fly me to the moon. Let me play among the stars. Empty Re: Fly me to the moon. Let me play among the stars.

Писане by whisperss Сря Сеп 21, 2016 9:04 am

1.- Аристократите са ОБИКНОВЕНИ ХОРА!!!! Не могат да имат дарби, да бъдат свръхестествени създания! Моля те, отново прочети групите и темата, озаглавена ВАЖНО!
2.- Напиши в кое кралство живее героинята ти, защото това е малко или много важно. Трябва да си избереш едно от трите, посочени в темата ТРИТЕ КРАЛСТВА!
whisperss
whisperss
Admin

Местожителство : on the moon
Брой мнения : 202
Join date : 12.09.2016
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Fly me to the moon. Let me play among the stars. Empty Re: Fly me to the moon. Let me play among the stars.

Писане by •beatrice• Сря Сеп 21, 2016 10:31 am

Извинявам се. Забравих, че нямаха дарби.
Иначе щях да вписвам кралство Кейлит, но явно съм забравила.
Отново се извинявам.
•beatrice•
•beatrice•
NOBLE
NOBLE

Брой мнения : 34
Join date : 19.09.2016

Върнете се в началото Go down

Fly me to the moon. Let me play among the stars. Empty Re: Fly me to the moon. Let me play among the stars.

Писане by whisperss Сря Сеп 21, 2016 12:04 pm

Няма проблем, добре дошла във форума!!!
Приятно писане!
whisperss
whisperss
Admin

Местожителство : on the moon
Брой мнения : 202
Join date : 12.09.2016
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Fly me to the moon. Let me play among the stars. Empty Re: Fly me to the moon. Let me play among the stars.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите